Jelenlegi hely

Imami franchise

A franchise rendszerben működő Imami® honlap csoport szülőknek szóló, megyei weboldalain havonta több, mint 170.000 egyéni látogatás történik (Google Analytics statisztika, 2015. április), hírlevél olvasóink száma meghaladta az 50 ezret.

Weboldalaink célja, hogy praktikus helyi információkkal és online szolgáltatásokkal segítse a szülőket, egyben hatékony népszerűsítési lehetőséget nyújtson a gyermekes családokat megcélzó cégeknek.

Mottónk: "Minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!"

Weboldal neve Weboldal címe E-mail cím Hatókör
Budapestimami www.budapest.imami.hu budapest@imami.hu Budapest
Ceglédimami www.cegled.imami.hu cegled@imami.hu Cegléd és környéke
Csabaimami www.csaba.imami.hu csaba@imami.hu Békéscsaba és Békés megye
Dabasimami www.dabas.imami.hu dabas@imami.hu Dabas és környéke
Debrecenimami www.debrecen.imami.hu debrecen@imami.hu Debrecen és Hajdú-Bihar megye
Egrimami www.eger.imami.hu eger@imami.hu Eger és Heves megye
Fehérvárimami www.fehervar.imami.hu fehervar@imami.hu Székesfehérvár és Fejér megye
Győrimami www.gyor.imami.hu gyor@imami.hu Győr és Győr-Moson-Sopron megye
Kaposvárimami www.kaposvar.imami.hu kaposvar@imami.hu Kaposvár és Somogy megye
Kecskemétimami www.kecskemet.imami.hu kecskemet@imami.hu Kecskemét és Bács-Kiskun megye
Miskolcimami www.miskolc.imami.hu miskolc@imami.hu Miskolc és Borsod megye
Monorimami www.monor.imami.hu monor@imami.hu Monor és környéke
Nyíregyházimami www.nyiregyhaza.imami.hu nyiregyhaza@imami.hu Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Pécsimami www.pecsimami.hu info@pecsimami.hu Pécs és Baranya megye
Salgótarjánimami www.salgotarjan.imami.hu salgotarjan@imami.hu Salgótarján és Nógrád megye
Szegedimami www.szeged.imami.hu szeged@imami.hu Szeged és Csongrád megye
Szolnokimami www.szolnok.imami.hu szolnok@imami.hu Szolnok és Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szombathelyimami www.szombathely.imami.hu szombathely@imami.hu Szombathely és Vas megye
Tatabányaimami www.tatabanya.imami.hu tatabanya@imami.hu Tatabánya és Komárom-Esztergom megye
Tolnaimami www.tolna.imami.hu tolna@imami.hu Szekszárd és Tolna megye
Veszprémimami www.veszprem.imami.hu veszprem@imami.hu Veszprém és Veszprém megye
Zalaimami www.zala.imami.hu zala@imami.hu Zalaegerszeg és Zala megye

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

NUTI: a NEM húsvéti nyuszi!

NUTI: a NEM húsvéti nyuszi!

„Anyaaaaa…. úgy szeretnék húsvétra egy nyuszit! Ígérem szeretgetem, vigyázok rá és én etetem majd… „
Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején 11.

Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején 11.

Csak néztem ki a fejemből és arra gondoltam, hogy most kéne szabadságra menni.
Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején

Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején 10.

Most itt vagyok 3 gyerekkel, házimunkával, kerttel, mindennapi főzéssel, extra takarítással, tanítással, lélekápolással, kreatívkodással. És nem értem, eddig mivel töltöttem el az időm....
A nyakkendő-módszer avagy hogyan tanulj otthon ingyen nyelvet

A nyakkendő-módszer avagy hogyan tanulj otthon ingyen nyelvet

Nyelvtanulás otthonról? Állandó aktualitása jelenlegi bezártságunkban talán hangsúlyosabb lett. Nem tudod, merre indulj? Vizsgasztorik, rutin és ingyenes applikációk egy többszörös nyelvvizsgázótól.
Ugrás az oldal tetejére