Jelenlegi hely

Kutymorgó Család

Beküldő lakhelye: Budapest

Pályázat tartalma: szöveges válasz az első két kérdésre, saját gyermekrajz

Mi okoz számodra legnagyobb örömöt a gyermekeiddel kapcsolatban?

A szeretet, amit adhatok nekik.

Az, hogy egyáltalán létezik! Nagyon sok küzdelem árán érkezett meg hozzánk, és minden pillanat egy ajándék amit vele tölthetünk!

Mi a legnehezebb számodra a gyermeknevelésben?

A szabályok betartatása, fegyelmezés.

Pontosan azért mert sokat vártunk rá, talán engedékenyebbek vagyunk mindketten, nehezen találjuk meg azt a megfelelő fegyelmezési eljárást, amely a leginkább hatékony. Pedig ezt nem szabad elrontani, muszáj fegyelmezni, és nevelni! De nem mindegy hogyan.....

Miért szeretnél részt venni a szülői kommunikációs tréningen?

Olyan világban élünk, ahol rengeteg tudományos kutatás ad már magyarázatot olyan kérdésekre melyeket eddig nehezen értettünk meg. Hiszek abban, hogy ma már létezik olyan tudás, amely a szülő segítségére lehet abban, hogy könnyebbé váljanak a mindennapok, stabil kapcsolat alakuljon ki a gyermek és a szülő között, valamint egy olyan családot alkothassunk, ahol jól érezzük magunkat, és egy igazi csapat vagyunk, ahol mindig számíthatunk a másikra! Ezt szeretném megtanulni!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Hogyan éljük túl a hőséget?

Hogyan éljük túl a hőséget?

Valahogy muszáj lesz. És bár az idei nyár (eddig) kegyesebb hozzánk, mint a tavalyi, a 38°C azért már alkalmas a nyugalom megzavarására. A szenvedés pedig csak a mazochistákat villanyozza fel, a többiek megoldások után kutatnak.
Tíz étel, amit a 10 éve gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

Tíz étel, amit a 10 éves gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

A szülői stresszfaktor egyik okozója a nagy ebédkérdés, amihez nemcsak a mikor mit főzzek, de a megeszi-e a gyerek is hozzájárul. Van pár tippünk kezdőknek és haladóknak.
Ugrás az oldal tetejére